הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
15 דירוגים
3.3
ממוצע
1
2
2
4
3
0
4
5
5
4
25

דרג ספר זה מתוך 5
15 דירוגים
3.3
ממוצע
1
2
2
4
3
0
4
5
5
4
25

במקום 35 

22.8 

גודל (עמ'): 298
מו"ל: בוקטיק

אל תוך אימפריית משפחת וייט - האב, ג'ון וייט, וארבעת בניו, נייתן, דניאל, אלכס וכריסטופר - נסחפת גבריאל לעולם לא מוכר, משכר בעוצמתו ואפוף סודות ושקרים.

בין גבריאל לבין כריסטופר ניצתת תשוקה מסעירה. עבור גבריאל העולם עומד מלכת. אהבתם המורכבת, המטלטלת והכובשת, יוצרת כאוס בחייהם.

מהו שם המשחק ומהם חוקיו? האם תעמוד גבריאל בפני מהמורות העבר ומול סכנות העתיד?

רומן הביכורים של ענבל אלמוזנינו הוא רומן מרתק, פתוח וחכם. יש בו שילוב מיוחד של מתח, ארוטיקה ואהבה. יותר מכך, הרומן בוחן את אבני הדרך המשמעותיות ביותר לאדם - משפחתיות, חברות, נאמנות, זוגיות ואובדן.

 

ענבל אלמוזנינו, בת ארבעים, פרילנסרית בתחום השיווק, הפרסום ויחסי ציבור. נשואה ואם לשני בנים.

המשך קריאה

ביקורות


היא מומחית בתחום ההיי-טק, אבל מה היא יודעת על אהבה? גבריאל היא אשת הייטק שטסה לניו יורק עם חברתה הטובה ביותר כדי להשיק פרוייקט חדשני וייחודי. הן יעבדו מול החברה האמפריה של משפחת וויט, העשירה בממון, במוניטין ובבנים חתיכים. גבריאל מוצאת את עצמה במרכזו של עולם אפלולי מלא תאוות כוח ושררה, תככים, שקרים, סודות ומזימות. עם שדים משלה להתמודד עמם, מפתחת גבריאל מערכת יחסים מורכבת ורבת יצרים עם כריסטופר וויט, שנחשב לרודף שמלות מתהולל. אהבתה הסבוכה של גבריאל תרתק אותך עד העמוד האחרון....

סקירות

 • אסנת
  אסנת
  ספר מהמם, מאוד נהנתי לקרוא אותו. נגמר במתח גדול ממליצה לקרוא מיד אחריו את השני כדי להבין מה קורה בהמשך העלילה.
 • בתיה
  בתיה
  החלק הראשון בדואט קליל אבל לצערי צפוי. מסתיים במתח ולאחר קריאה של החלק השני החלטתי לכתוב את חוות הדעת. בסך הכל נחמד אם כי קיטשי
 • עינת
  עינת
  ספר הראשון בדואט. הכתיבה טובה והרעיון הכללי של העלילה מאוד מוצלח אבל היו יותר מידי דברים צפויים לטעמי. ספר חביב סהכ
 • רונית
  רונית
  ספר יפה , נהנתי לקרא את הספר ואת הסדרה , קראתי במהלך טיסה ובהחלט העביר את הטיסה בנעימים , וכמובן שאי אפשר היה להפסיק וחובה להמשיך את הספר המשך .. גבריאל.
  עברו כבר מס ימים מאז שקראתי את הספר ואני עדיין מוצאת עצמי מהרהרת בגיבורים..
 • רונית
  רונית
  ספר יפה , נהנתי לקרא את הספר ואת הסדרה , קראתי במהלך טיסה ובהחלט העביר את הטיסה בנעימים , וכמובן שאי אפשר היה להפסיק וחובה להמשיך את הספר המשך .. גבריאל.
 • אלה
  אלה
  ספר מעניין ומותח מאוד. סיפור אהבה יפייפה שמשלב בתוכו הרבה רגעים של דרמה ומתח. מומלץ מאוד.
 • שושי
  שושי
  ספר יפה סוחף מותח, קשה להניח מהיד, עלילה מעניינת, כתיבה טובה, קולחת וזורמת. ספר ראשון כחלק מדואט ובהחלט אמשיך לשני. מומלץ.
 • אלונה
  אלונה
  דואט של ספרים יפהפים בעיני.
  ספר רומן מותח והמון תלעות בעלילה שתשאיר אותכם עם אש להמשך . ממליצה בחום
 • רונית
  רונית
  ראשית אני רוצה לומר לכן שזהו ספר מדואט למה לא מציינים את זה אישית אני מעדיפה ספרים בודדים ובמידה שיש המשיכים אני לא מתחילה בקריאה לפני שיש לי את כל החלקים זמינים .
  ספר רומן מתח המון תלעות עלילה שאין ספק שתשאיר אתכם עם מצתח בסופו של הספר ממולץ ביותר
 • גלית
  גלית
  ספר מאוד מוצלח של ענבל אלמוזנינו ,נסחפתי אחריו כבר מראשיתו ספר עם עלילה משובחת שכתובה בצורה קולחת וזורמת הדמויות מאוד רב גוניות ,והמונולוג בין הדמויות הראשיות מסקרנים ומשלבים סוג של שנינות ,ואהבה רק נוסקת אלעל ממליצה בחום רב לבטח לא תתאכזבו ואחרעו תמשיכו ישר לספר גבריאל ספר ההמשך שגם אותו כמו אנג'ל לא תוכלו לעזוב עד לסיום 2 ספרים יפים מרגשים עם המון הפתעות ממליצה בחום.קריאה מהנה