הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3
ממוצע
1
1
2
2
3
0
4
2
5
1
3
גם ב - Kindle
אמת שברירית

אמת שברירית


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3
ממוצע
1
1
2
2
3
0
4
2
5
1
3
37 
גודל (עמ'): 302
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
המבצע כל כך רגיש, שאפילו המזכיר האישי של השר, טובי בל, לא מוכנס לסוד העניינים. כשהוא מתחיל לחשוד בקונספירציה נוראה ומבקש לסכל אותה, הוא מיד נשלח לתפקיד מעבר לים. יום יבוא ויהיה עליו לבחור בין המצפון שלו לבין חובתו לתפקיד. וכשאנשים טובים לא נוקפים אצבע, איך הוא יכול לשמור על שתיקה?
ג'ון לה-קארה (שם העט של דיוויד קורנוול) נולד ב-1931 והוכתר בתואר "אמן ספרי הריגול". כתב 23 ספרים עד כה, בהם "המרגל שחזר מן הכפור", כתב 23 ספרים עד כה, בהם המרגל שחזר מן הכפור, (שנבחר על ידי פבלישרס ויקלי למותחן הריגול הטוב ביותר שנכתב אי פעם) החפרפרת, כל אנשי סמיילי, המתופפת הקטנה, החייט מפנמה, הגנן המתמיד, חברים מוחלטים ובוגד משלנו. ספריו תורגמו ל-29 שפות, ורבים מהם עובדו לקולנוע ולטלוויזיה. לה־קארה שומר על פרטיותו בקנאות, אינו מרבה בראיונות וחי חיים כמעט מבודדים באחוזתו הכפרית.
המשך קריאה

סקירות

 • לימור
  לימור
  האמת אני אוהבת את ספריו של לה קארה, לספר הזה קצת פחות התחברתי, לדעתי הספר מפוזר מידי לא ממש התחברתי אליו.
 • or
  or
  כל שנה אני מחכה לספר החדש של לה-קארה ובצדק. יש לי בבית את כל 23 הספרים שלו - אני מהגרופי'ס שלו. אין הרבה עלילת מתח בספר כפי ש"מבטיח" (כדי למכור) הדש האחורי של הספר. אבל יש בו הרבה מה שמאחורי קבלת ההחלטות, המוסר הכפול, הצדק, ההסתרות, השיקולים הציניים והמאבק המוסרי של אנשים שלא יכולים לחיות עם השקר ועם מה שהם משתפים פעולה עד שהם מחליטים לצאת נגד מה שגדול מהם.
 • מורן
  מורן
  הספר מצריך ריכוז בזמן הקריאה כי כתוב בצורה קצת מפוזרת לטעמי, לא תואם את הצלחת ספריו הקודמים של לה -קארה.