הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
2.7
ממוצע
1
2
2
1
3
2
4
1
5
1
3
אמא

אמא


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
2.7
ממוצע
1
2
2
1
3
2
4
1
5
1
3
39 
גודל (עמ'): 284
מו"ל: קשת
"אמא" הוא סיפורה המרתק של אם שלא אבתה לוותר, שנלחמה נגד כל הסיכויים, שנפלה קורבן לאנשים רעים וסירבה לפתוח פרקים חדשים בחייה לפני שתדע מה באמת קרה לבנה-יחידה. כאשר נדמה היה לה שהגיעה סוף סוף שבעת ייסורים ותלאות אל מטרתה, התברר ששום דבר אינו בטוח והיא חייבת להחליט לאן תפנה בפרשת הדרכים הסבוכה והגורלית הנפרשת לפניה. "אמא" מצטרף לשלושים ושניים הרומנים המקוריים שכתב רם אורן ואשר נמכרו עד כה ביותר ממיליון וחצי עותקים, תורגמו לשפות זרות והועלו גם על מסך הקולנוע.
המשך קריאה

סקירות

 • רונית
  רונית
  נושא כאוב וקשה שהתרחש עוד מימיה הצעירים של מדינתנו לא נראה שספר יכול אי פעם להמחיש את הסבל של עברו האימהות של ילדי תימן ובכל זאת טוב שנגעו בנושא ונכתבו עליו סיפורים כך שבכל זאת הציבור ימשיך להיות חשוף לנושא אפילו שעברו מספר שנים .
 • Nehama
  Nehama
  ספר שמטפל בבעיה רצינית וכתוב בצורה קלילה יתר על המידה. הסגנון כתיבה אינו מתאים במקרה זה... רם אורן צריך להמשיך לכתוב על נושאים פחות רצניים .
 • מיטל
  מיטל
  ספר המספר על חטיפת אחד מילדי תימן.האמא כל חייה הרגישה כי לא ייתכן שבנה מת.בינתיים בעלה נפטר והיא נשארה לבדה.הבן נשלח לאימוץ במשפחה אמריקאית אשר דאגה לו לכל מחסורו.תקראו ותדעו אם נפגשו בסוף.