הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.6
ממוצע
1
2
2
1
3
1
4
0
5
5
3
גם ב - Kindle
איך להביס את שלטון הימין - המדריך לתעמולה הביטחוניסטית

איך להביס את שלטון הימין - המדריך לתעמולה הביטחוניסטית


דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.6
ממוצע
1
2
2
1
3
1
4
0
5
5
3
44 
מו"ל: עורב ישראל

ביקורות

ח"כ ואלוף (במיל') יאיר גולן, לשעבר סגן הרמטכ"ל: "ספרו של ״עורב ישראלי״ כולל ניתוח מבריק של המערכת הפוליטית הישראלית, ומבט מפוקח, בהיר וחד על הסיבות בגינן, מה שמכונה ימין, מנצח ברוב מערכות הבחירות האחרונות. הספר מנסה לגבש רעיון מסדר לשינוי, ובכך הוא חלוצי ומעורר מחשבה. קריאת חובה לכל פוליטיקאי ולכל המתעניין במערכת הפוליטית הישראלית"

הפסיכואנליטיקאי, פרופ' יורם יובל"זהו ספר חובה לכל פוליטיקאי ולכל תועמלן פוליטי בישראל, והוא מומלץ בחום לכל מי שישראל קרובה לליבו. הספר בוחן בצורה מפוכחת ושיטתית את האסטרטגיה התעמולתית הימנית, ומנתח את המציאות הדמוגרפית, הפסיכולוגית, החברתית והאזורית שבתוכה היא פועלת"

לשעבר המשנה לראש הממשלה ושר הפנים, חיים רמון"הספר פרובוקטיבי ונוגע בנקודות הנכונות. הגיע הזמן שהמרכז-שמאל יחזור לדון בנושאים החשובים כמו ההיפרדות מהפלסטינים וגדר הביטחון"


 


סקירות

 • מולי
  מולי
  מרתק, חכם, ממליצה בחום!
 • רויטל
  רויטל
  קראתי את הספר והרגשתי שלמדתי המון. הספר זורם וקליל, בניגוד לספרים אחרים על פוליטיקה שהם בדרך כלל עמוסים במידע ו"כבדים". הרגשתי שאני לומדת המון וגם לומדת על המצב הפוליטי בישראל מנקודת מבט שונה לגמרי - נקודת מבט שיווקית מרתקת שלא נחשפתי אליה לפני כן. ממליצה בחום!
 • דני גולדווסר
  דני גולדווסר
  סקירה מרתקת של המאבקים בין הימין לשמאל בארץ ומעולם ותולדות תורת התעמולה.
  בעיקר אהבתי את הפרק שמוכיח שהציבור מטומטם...

  הלוואי שמישהו יביא את הספר הזה לראשי המפלגות במרכז-שמאל