הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
2.9
ממוצע
1
6
2
7
3
3
4
2
5
7
16
אובססיה

אובססיה


דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
2.9
ממוצע
1
6
2
7
3
3
4
2
5
7
16

במקום 44 

26.4 

גודל (עמ'): 480
מו"ל: ספר לכל

כעת, כשהיא צלמת מצליחה, ונקראת נעמי קרסון, היא מוצאת מקום שקורא לה לבוא — בית ישן הזקוק לשיפוץ במרחק אלפי קילומטרים מכל מה שאי פעם הכירה. נעמי רוצה לחבק את הבדידות, אבל התושבים הלבביים ומסבירי הפנים של סנרייז קוב אינם מרפים ממנה וכופים עליה להיפתח, בייחוד אחד מהם — קסנדר קיטון הנחוש.


נעמי מרגישה את חומות ההגנה שלה נופלות, ויודעת כי בסתר ליבה ייחלה למערכת היחסים שהחיים החדשים שלה מציעים לה כעת. אבל חטאיו של אביה עלולים להפוך לאובססיה, וכפי שנוכחה לדעת פעם אחר פעם, עברה נמצא במרחק של חלום ביעותים.

המשך קריאה

סקירות

 • נאוה
  נאוה
  כמעריצת נורה רוברטס, קראתי המון ספרים שלה באנגלית. לצערי אין מספיק מתורגמים. אחד האהובים עליי, היה אובססיה. ספר נהדר. אהבתי את הדמויות וכמובן את העלילה. אמנם התיאורים ארוכים ולעיתים מייגעים, אבל הדיאלוגים נפלאים. ממליצה בחום רב.
 • בתיה
  בתיה
  קראתי את הספרים של נורה רוברטס עוד בתיכון. אהבתי את העלילות שטוותה. בספר הזה פחות התחברתי לדמויות, לאיך שהתפתחו אבל עדיין המשכתי עד הסוף.
 • שירן
  שירן
  ספר מעולה, סופרת מעולה!
  בתור קוראת אדוקה שלה גם בעברית וגם באנגלית נותר לי רק לקוות שיהיו פה עוד ספרים שלה
 • שרונה
  שרונה
  ספג מרתק. רומן במסורת נורה רוברטס. ההתחלה והסוף טובים מאוד. האמצע קצת איטי. המסר של הספר הוא החשוב. חובר סובלנות לאלימות נגד נשים. מומלץ.
 • סיון
  סיון
  ההתחלה מצויינת, בהמשך הקצב טיפה הולך לאיבוד אבל בסוף שוב הקצב עולה ומהיר, מסכימה עם ביקורות אחרות שמדברות על פרוט יתר של תאורים וההתמקדות בשיפוץ, כן כן בשיא המתח פתאום מרגישה זמן לשתילים שלה. אהבתי את הדמויות, את הכלב, את האח. רציתי לדעת קצת יותר פרטים בסוף אבל זה היה מאוד מהיר. והסוף היה טוב מידי.
 • שגית
  שגית
  נורה רוברטס סופרת בחסד עליון, כל כך נהניתי לחזור ולקרוא ספר שלה.
  העלילה סוחפת, הדמויות כובשות.
  ממש נהניתי מהספר ומאוד ממליצה
 • רונה
  רונה
  רומן של סופרת מצויינת. הפרטים בעלילה והבניית המציאות היא זו שגורמת לקורא לא לעזוב את הספר. אני אהבתי
 • לימור
  לימור
  נורה רוברטס יודעת לכתוב, והיא עושה זאת בכשרון רב, עלילה שמותחת עד הקצה עם כתיבה סוחפת נותר רק להנות. הצטערתי שנגמר.
 • inbal
  inbal
  קיבלתי המלצת MUST על הספר...לצערי הוא לא סיפק!
  ההתחלה טובה ונראה כי לפנינו "כזה שאי אפשר להניח"... אז לא!
  יותר מדי פרטים...לא קריטיים.. והגרוע מכל- הסוף ידוע מראש.. בנאלי ומאכזב
 • גלי
  גלי
  אז הביקורות התעלפו עליו והוצאות לאור התאבדו על הספר. מה שיש לי להגיד להם יאלה יאלה לקום די עם הפוזות והרוח שאתם מפזרים לכל עבר. הספר התחיל מעולה ובהמשך המתח שהרגיש בפנים התפוגג ביעף. תיאורים מיותרים מתישים. אוקי אז היא משפצת את הבית למה חשוב היה לבזבז עליו יותר ממחצית הספר באמת?!?!?!.... הסוף רץ על הדפים האחרונים כאילו זקוק לנשימה אחרונה. מה הקטע?!? היחסים והדיאלוגים בין הדמויות הראשונות נעמי וקסנדר נכתבו כמו תסריט יבש מטוסט. אם היו מנקים את הספר מהעומס המיותר סביר שהוא היה מוצלח יותר. יאללה ביי