הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
2.5
ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
0
3
גם ב - Kindle
אהבה, תשוקה, זוגיות: הדיאלקטיקה של האהבה
אושרת קוטלר בנגל

אהבה, תשוקה, זוגיות: הדיאלקטיקה של האהבה

אושרת קוטלר בנגל

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
2.5
ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
0
3

במקום 39 

24.2 


"הקריאה בספר הזה טילטלה אותי. מצאתי את עצמי, את חיי ואת אהבותי כמעט בכל עמוד בו, ואני מניח שזה יקרה כמעט לכל הקוראים... רק לאחר שסיימתי את הספר המפתיע והנהדר הזה הבנתי שניתן לקרוא אותו גם כרומן בלשי. בקריאה כזאת אושרת קוטלר היא חוקרת פרטית, היוצאת להתחקות על עקבותיו של רוצח סדרתי שרשויות החוק עומדות מולו חסרות אונים. זהו רוצח יעיל וחרישי המטיל את אימתו על רוב הזוגות בחברת השפע המודרנית ומבצע בהם את זממו. הוא אינו ממית את קורבנותיו אך הורג בשקט את אהבתם, ובכך מחסל בשיטתיות אכזרית גם את הקשר הזוגי שלהם.
...אז מי עשה את זה? ואיך ניתן לעצור אותו? האם יש בכלל תשובה, ואם כן מה היא? אני מאחל לקוראות ולקוראים, לאוהבות ולאוהבים, חוויית קריאה דומה לזאת שהייתה לי. הדקו את חגורות המושב."
- פרופסור יורם יובל, מתוך ההקדמה לספר
המשך קריאה

סקירות

 • Shulik
  Shulik
  ספר מפתיע לטובה. קראתי בהמלצת חברה למועדון הקריאה.
  ספר חמוד ומעניין מאוד, שקראתי ביום אחד ברצף, כי להפתעתי הוא נכתב כספר מתח וכי הנושא ....ובכן, היה רלוונטי עבורי. קוטלר מצליחה ליצור דיון אינטליגנטי בנושא חשוב וחם ולא ליפול לפשטנות יותר מדי, גם אם ניכר שגישתה העיתונאית נוכחת כאן ועל כן הספר גם לא מעמיק יותר מדי מבחינה אקדמית-מחקרית. סך-הכול כיף לקרוא אותו והוא מעורר למחשבה, ואף מציע כמה פתרונות אפשריים לבעיה שהוא מעלה.
 • ליאורה
  ליאורה
  אושרת קוטלר מנסה למצוא בספרה דרך לקיים ולשמור את האהבה הרומנטית והתשוקה לבן הזוג במסגרת המשפחתית. היא לא מתיימרת להציג אמת אובייקטיבית אלא מעידה על כתיבתה כמסע אינטימי סובייקטיבי שלה להתמודדות עם השאלות ולניסיון לפרק ולהבין את העולם בו אנו חיים.
 • Karina
  Karina
  הספר דן על הזוגיות מנקודת מבט אחרת על סמך סיפורים אמיתיים הניסיון להסביר מהיא ואיך שומרים אליה