הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ אהבה פצועה - 2

דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.1
ממוצע
1
2
2
1
3
4
4
0
5
3
17
גם ב - Kindle
אהבה פצועה 2: אהבה מדממת

אהבה פצועה 2: אהבה מדממת


דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.1
ממוצע
1
2
2
1
3
4
4
0
5
3
17

במקום 42 

33.6 

סדרה:‎ אהבה פצועה - 2
גודל (עמ'): 192
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

מה שסידני לא מבינה זה שהיא סוחבת את פיטר למסלול התנגשות עם העבר שלו. פיטר צריך להתמודד עם השדים שרודפים אותו אם הוא רוצה להמשיך הלאה בחייו עם סידני. הוא מוכן לוותר על הכול למענה, ואפילו לחצות את התהום העמוקה אל חייו הקודמים כדי לעזור לה להמשיך הלאה. אבל פיטר לא יודע אם יצליח להתגבר על מה שקרה לו בניו יורק.

ה"מ וורד ממשיכה לככב בצמרת רבי־המכר של "הניו יורק טיימס" ולהוביל כמלכת ההוצאות העצמאיות. היא מכרה עד כה כ־13 מיליון עותקים מספריה ברחבי העולם, ובכך הוכתרה כטיטנית ספרותית. היא מתגוררת בטקסס עם משפחתה.

המשך קריאה

סקירות

 • אביגיל
  אביגיל
  גרוע כמו הספר הראשון אם לא יותר... קיוויתי שזה ישתפר אבל העלילה לא מתרוממת בשום שלב ולא מעניינת. לא ממליצה
 • מיכל
  מיכל
  ספר שני בסדרה , ממשיך בדיוק מהיכן שמסתיים הראשון..
  העלילה קצת נמרחת אבל עדין זה לא גורע מהספר.
  אני אישית מאוד אהבתי
 • בתיה
  בתיה
  הספר השני בדואט. חשבתי שפה יהיה שונה, אבל גם פה העלילה נמרחת כמו מסטיק, יש דברים שלא ברורים... בקיצור, אם יש מישהי שמתחברת לגיבורים מתוסכלים ומתוסבכים היא תהנה.
 • שולי
  שולי
  הספר סוגר מעגל בצורה נהדרת עבור שתי הדמויות. לא מדובר בספר רומנטי מלוקק אלא יש בו יותר עומק ותהליכים. בתוך כל זה מצוי אקשן קל אשר נתן נפח לעלילה. דמויות מעברם של הגיבורים חוזרות ולא לכולן יש כוונות טובות.

  אופין של שתי הדמויות הראשיות נשארו נאמנות לעצמן, נהניתי לראות שכל אחת מהן התפתחה בהתאם לסיטואציה והתבגרה. כמו כן, אהבתי לגלות שהן נאמנות לעצמן ולעקרונות שלהן.
 • siv30
  siv30
  את הספר הראשון בסידרה, אהבה פצועה לא אהבתי. למרות זאת המשכתי לספר השני כשנפלה בידי ההזדמנות ואני לא מצטערת.

  אני לא מצטערת כי הספר השני פשוט "לא מריח ולא מסריח". הוא משהו, אבל לא ברור לי מה.

  סנדי מגלה מי הוא באמת פיטר. היא נוסעת הביתה לפגוש את אימא שלה הגוססת ופיטר מצטרף לנסיעה שלה חזרה לביתה. בדרך הם פוגשים את אחיו שון שנקרא לעזור לו.

  זהו, לא קורה הרבה בספר הזה ומבחינתי הוא יכל להיות חלק מהספר הראשון.
 • רונית
  רונית
  הספר השני ממשיך בדיוק מנקודת הסיום של הספר הקודם , חביב אבל קצת העלילה יותר מידי נמרחת סוף טוב הכל טוב כפי שמצופה מקומנים בז'אנר הזה
 • רונית
  רונית
  הספר השני ממשיך בדיוק מנקודת הסיום של הספר הקודם , חביב אבל קצת העלילה יותר מידי נמרחת סוף טוב הכל טוב כפי שמצופה מקומנים בז'אנר הזה
 • גליה
  גליה
  המשך סיפור אהבתם של סידני ופיטר, ההתמודדות עם משקעי העבר של שניהם עד לסוף הטוב. נחמד ומספק, אם כי קצת קצר מידי. הייתי שמחה לקרוא עוד על המשפחות שלהם.
 • תמר
  תמר
  הספר ממשיך מנקודת הסיום של הספר הראשון.
  העלילה מושכת יותר וסוגרת מעגלים של כל הדמויות.
  מומלץ
 • מיטל
  מיטל
  הספר השני שממשיך את סיפורםמשל פיטר וסידני,סינדי מתחילה מסע כדי להתמודד עם העבר שלה,מתוודעת למשפחתו שם פיטר.נחמד בסך הכל.