הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
43 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
10
3
3
4
9
5
18
74
גם ב - Kindle
אהבה מכוערת

אהבה מכוערת


דרג ספר זה מתוך 5
43 דירוגים
3.7
ממוצע
1
3
2
10
3
3
4
9
5
18
74

במקום 42 

29.4 

גודל (עמ'): 320
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
ברגע שהם מתוודים על תשוקתם, הם מבינים שמצאו את הסידור המושלם:
הוא לא רוצה אהבה, לה אין זמן לאהבה, ושניהם רוצים - משתוקקים - לסקס. אין סיבה שלא יצליחו, כל עוד טייט תמלא את שני החוקים שמיילס הציב בפניה:
לעולם לא לשאול על העבר.
לעולם לא לצפות לעתיד.
אלא שעד מהרה מתברר שאין להם שום סיכוי.

קולין הובר, ילידת 1979, חיה עם בעלה ושלושת ילדיה בטקסס, ארצות הברית. החלה לפרסם את ספריה בשנת 2012. עד כה כתבה 7 רבי מכר שהגיעו לראש מצעד הרשימות בניו יורק טיימס. "אהבה מכוערת" מעובד גם לסרט בכיכובו של ניק בייטמן.

"קולין הובר עשתה זאת שוב! היא הצליחה לבנות עולם שלם סביב שתי דמויות המתפתחות כל אחת בעולמה, ויחד מגלות את מהותה של אהבה בוגרת. ספר כובש לב, שתתאהבו בו מהמילה הראשונה!" - בוקליסט
המשך קריאה

סקירות

 • מורן
  מורן
  ספר מושלם ומרגש!!! קולין הובר כותבת בצורה עוצרת נשימה!
  חובת קריאה
 • ענבר
  ענבר
  "והבנתי... רק עכשיו... שאלוהים נותן לנו את הכיעור כדי שלא ניקח את הדברים היפים בחיים המובנים מאליהם". סיפורם של מיילס וטייט. מסופר משני נקודות מבט ועובר בין עבר להווה. מאוד אהבתי את העבר ולרוב העדפתי אותו על פני ההווה. מיילס נפגע קשות ולטייט אין זמן למערכות יחסים. אז הם החליטו לקיים מערכת יחסים פיזית. היה לי קשה עם העובדה שטייט מתאהבת במיילס כשהוא לא נותן לה כל כך סיבות לאהוב אותו. אבל כן אהבתי את המתח בסוד שבעבר. ספר שהוא די פספוס לדעתי היה אפשר לעבות אותו ולהוסיף פרטים מקדמים עלילה. פחות התחברתי.
 • אילנה
  אילנה
  סה''כ רומן יפה, כל הקטעים מנק' המבט של הגבר מסופרים במין שורות קצרות שמשוות להם איזה דרמטיות מוגזמת שעיצבנה אותי, אבל מהיתר נהניתי - דרמות, כאבי לב וכל מה שצריך...
 • רונית
  רונית
  ספר מקסים , אך שאני אוהבת את הספרים של קולין הובר , דמויות מלאות בעומק , עלילה מעניינת מלאה ברגש . אהבתי מאוד ממליצה בחום !
 • לנה
  לנה
  אוי. כזה ספר יפה!! פשוט יפה! סיפור מקסים ומרגש . הדמות של הגבר שובה ממש. ממליצה בחום למי שמחפשת משהו שונה ומרגש
 • אסנת
  אסנת
  קולין הובר היא פשוט סופרת תותחית. ישנם סודות מהעבר שנחשפים במהלך הספר וזה מה שהופך אותו ליותר מעניין, הספר ממש יפה, ממליצה מאוד.
 • בתיה
  בתיה
  ספר נחמד. בפעם הראשונה שקראתי ממש עפתי עליו. בפעם השנייה כבר פחות. סיימתי אותו בקושי, הרגשתי שממש נמרח. • בת אל
  בת אל
  ואווו!! מיילס.. גברים שמוצאים רק בספרים אני מאוהבת ונמסה.
  אין מה לומר אני פשוט אוהבת את הכתיבה שלה, מוצאת את עצמי צוחקת ובוכה ואת שלל מנעד הרגשות שהיא ממסה להעביר עוברים בצורה חדה. היה מעצבן בהתחלה לקרוא את הצד של מיילס אבל מתרגלים לזה ואי אפשר שלא להתאהב בו! ביאס קצת שהצד של אחיו תמיד היה מוחלט ומוכן לקבל ואף פעם לא היה חזק קצת יותר בשביל עצמה ורק נסחף ונסחף. הסיפור כשלעצמו מרגש. וכמובן קאפ תוספת מגוונת שנותנת צד מקסים.
 • בתיה
  בתיה
  קראתי את הספר בעבר ונהניתי. כאשר קראתי בפעם השנייה, הבנתי עד כמה השתנה הטעם שלי בספרים. לא הצלחתי לסיים אותו, היה מעייף, קיטשי, הגיבור היה חלש מידי... נראה לי שלא אקרא בשלישית
 • ר.א
  ר.א
  רומן נחמד, אופייני: משיכה, אהבה, סודות מהעבר, משבר, והכוח לגשר ולהמשיך לעתיד. לא מאכזב, אך לא מחדש.