הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
33 דירוגים
3.8
ממוצע
1
5
2
2
3
3
4
6
5
17
23
אהבה למרחקים ארוכים

אהבה למרחקים ארוכים


דרג ספר זה מתוך 5
33 דירוגים
3.8
ממוצע
1
5
2
2
3
3
4
6
5
17
23
44 
גודל (עמ'): 372
מו"ל: מודן הוצאה לאור
במשך שעות שהופכות לימים דוחקת רות באיירה להישאר ערני חרף פציעתו. היא מזכירה לו את הרגעים היפים ביותר של שנות אהבתם הארוכות, שהחלו כאשר נמלטה עם משפחתה מאימי הנאצים באירופה והגיעה לקהילה היהודית הקטנה בקרוליינה הצפונית.
יחד עם רות חי איירה מחדש את התאהבותם, את נישואיהם הלא־שגרתיים, את משיכתם לאמנות מודרנית ואת הכאב הגדול שמלווה אותם. במרחק לא גדול משם עומדים חייה של סופיה, סטודנטית לאמנות על סף סיום לימודיה, להשתנות מהקצה אל הקצה. בעודה מתאוששת מפרידה כואבת היא פוגשת את לוק, רוכב שוורים וחוואי, שונה עד מאוד מנערי התפנוקים בקולג'. דרך לוק נחשף בפניה של סופיה עולם חדש של סיכונים גבוהים, ועתיד הרחוק מכל מה שאי־פעם דמיינה. איירה ורות, סופיה ולוק - שני זוגות שהשנים ונסיבות החיים מפרידים ביניהם, אך נפתולי הגורל והחלטות מפתיעות מזמנים מפגש יוצא דופן ביניהם.
ניקולס ספארקס הוא מחבר רבי־המכר 'ג'ון היקר', 'מכתב בבקבוק', 'להתחיל מחדש', 'הטוב שבי' ועוד רבים אחרים, שיצאו כולם לאור בעברית בהוצאת מודן.
המשך קריאה

סקירות

 • מרי
  מרי
  ספר מאת ניקולס ספארקס מלא ברגש. הספר מספר על 2 סיפורי אהבה אשר התרחשו בעבר ובהווה. הסיפור סוחף ומהנה, שווה קריאה.
  קיים סרט המסובב על הספר, מומלץ גם הוא אל אף שהספר תמיד יותר מרתק!
 • אסנת
  אסנת
  ספר מהמם שמשלב שני סיפורים, סיפור מהעבר וסיפור על ההווה. ספר רומנטי סוחף ומהנה וכייפי ממליצה!
 • מורן
  מורן
  ספר מהמם. כתיבה ממש טובה. איחוד של שני סיפורים מתקופות שונות שניהם מרתקים ומהממים שמתאחדים לאחד
 • מורן
  מורן
  ספר מהמם. כתיבה ממש טובה. איחוד של שני סיפורים מתקופות שונות שניהם מרתקים ומהממים שמתאחדים לאחד
 • יערה
  יערה
  אחד הספרים היותר טובים של ניקולס ספארקס! משלב שני סיפורים, כל אחד מתקופה אחרת אשר מתאחדים לבסוף לאחד. כתיבה מדהימה ואמינה שפשוט אי אפשר להפסיק. מומלץ מאוד!!
 • אלה
  אלה
  ספר סוחף, שואב לתקופות זמן שונות, מרתק ונפלא. כמו כל הספרים שלו, מומלץ להצטייד בטישו. מרגש קלאסי לימי החורף- לחלוטין ספר התכרבלות. כדאי מאוד!
 • לאה
  לאה
  ספארקס מספר סיפורים בחסד. הוא כותב רגיש ומשכנע. מכניס אותנו אל עולמן של הדמויות. מתאר סיפור מלא ברגש עוצמה. מר ומתוק. להתנדנד בין חיים ומוות . בין עצב לאופטימיות. תענוג.
 • רובי
  רובי
  ספר מקסים ! רומנטי , עצוב עם סוף שמח. ספר שגורם לחשוב על החיים שלנו כאן ומה שחשוב באמת. יש גם סרט טוב לא פחות. מומלץ בחום !!
 • עינת
  עינת
  סיפור אה ב מקסים המתואר על שני זוגות בתקופטת זמן שונות. העלילה בכל סיפור מתארת תקופה שונה ואהבה שונה אך בהווה יש בינהן קשר. ספר על אהבה מיוחדת. ממליצה בחום
 • Lital
  Lital
  וואו איזה ספר, איזה סופר!!! אני חושבת שכבר הגבתי בעבר על אחד מספריו של ניקולס ספארק, ואין ספק שהביקורת שלי לא הולכת להשתנות! הוא כותב בצורה יוצאת מן הכלל, הכל כתוב בחוכמה, רגש, אמיתות שגורמת לך להרגיש כאילו את נמצא בתוך העלילה... כמות הדמעות שיורדות בכל פעם שאני קוראת ספר שלו היא פשוט ענקית! חח
  אני ממליצה בחום.
  אגב, יש גם סרט שיצא בעקבות הספר והוא פשוט יפהיפה