הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.5
ממוצע
1
3
2
2
3
0
4
1
5
7
18
אבני הדרך

אבני הדרך


דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.5
ממוצע
1
3
2
2
3
0
4
1
5
7
18
35 
גודל (עמ'): 477
מו"ל: בוקטיק
תומר מאמין שחלומות נועדו לשוטים. במשך שנים נאלץ לעמוד חסר אונים ולראות את חלומותיו מתנפצים. הוא מנסה בכל כוחו לשכוח את העבר, אך כשגאיה חוזרת לחייו, חוזרים גם הרגשות הסותרים שהיא מעירה בו, ובראשם הרצון לנקמה. * כשרגשות ישנים צפים ועולים מחדש, גאיה ותומר נקלעים לדו-קרב מתיש ומבלבל, בו הם נאבקים במשיכה חסרת ההיגיון שמאיימת להסיט אותם מהמסלול שקבעו לעצמם. וכשהיא נאלצת לעמוד בין שני האחים, גאיה יודעת שלא משנה באיזה צד תבחר, היא תפסיד. * יהודית צפורי, נשואה ואם לשלושה ילדים, מנהלת כספים במקצועה. בשנים האחרונות היא מקדישה את זמנה הפנוי לכתיבה. אבני הדרך הוא ספרה השישי. זהו רומן מתח סוחף שבמרכזו סיפור על אכזבות וכישלונות והדרך להתמודד איתם. בדרכה המיוחדת, יהודית צפורי סוחפת את הקורא לעלילה ומכניסה אותו לחייהם של הדמויות הנאבקות לעשות את הבחירות הנכונות. ספריה הקודמים: "הכחול שבעינייך", "אבודה בזמן", "זמן שנשאר", "הכחול שבעינייך - החיים שאחרי" ו"מיתרי לבי".
המשך קריאה

סקירות

 • לירון
  לירון
  ספר מקסים ומרגש, עם דמויות עמוקות וניחוח של חיים ארצישראליים. אהבתי ממש.
 • אביגיל
  אביגיל
  אין על הספרים של יהודית צפורי! אבני הדרך ספר נפלא שלקח לי המון זמן עד שהגעתי לקרוא אותו, הסיפור של תומר וגאיה מהמרגשים ביותר שקראתי. מומלץ בחום!!
 • אביגיל
  אביגיל
  אין על הספרים של יהודית צפורי! אבני הדרך ספר נפלא שלקח לי המון זמן עד שהגעתי לקרוא אותו, הסיפור של תומר וגאיה מהמרגשים ביותר שקראתי. מומלץ בחום!!
 • שושי
  שושי
  התאהבתי בסופרתיהודית ציפורי, כל ספר חוויה חדשה ומרתקת, כתיבה קולחת, סוחפת, מעניינת, דמויות מרתקות ומגוונות, עלילה טובה. בקיצור ממליצה בחום.
 • ספיר
  ספיר
  ספר מהמם! ספרות ישראלית במיטבה. סיפורה של גאיה אשר חוזרת לביתה בקיבוץ בכדי לטפל באימה החולה, לאחר שחיה שנים באנגליה בניסיון לשכוח את אשר קרה בקיבוץ לפני שעזבה. גאיה נפגשת מחדש עם תומר, לאחר שנים. אותו בחור שהיה החבר הכי טוב שלה וששסבר לה את הלב. דמותו של תומר שובת לב וסוחפת.
  ספר מומלץ בחום רב. ממש נהנתי.
 • אפרת
  אפרת
  סוחף, מרגש כיף לקרוא. יהודית ציפורי עושה זאת שוב ומביאה סיפור מרגש, מותח ופשוט מושלם לקריאה. מומלץ בחום כמו כל ספריה .
 • יולה
  יולה
  יהודית ציפורי סיפור יפה מרגש מותח ,בכל פעם מחדש מכניסה אותי לעולם חדש ומעניין ,כותבת בצורה טובה ,התמכרתי ...
 • יולה
  יולה
  יהודית ציפורי סיפור יפה מרגש מותח ,בכל פעם מחדש מכניסה אותי לעולם חדש ומעניין ,כותבת בצורה טובה ,התמכרתי ????
 • עינת
  עינת
  הסופרת יהודית ציפורי משתבחת מספר לספר. את הספר הראשון שלה לא אהבתי אך עדיין המשכתי לקרוא ספרים שלה ובהמשך התחלתי להתאהב בכתיבה שלה. הספר עם עומק, דמויות מעניינות ועלילה מהפנטת.
 • Nehama
  Nehama
  יהודית ציפורי יודעת לכתוב בצורה נפלאה כל ספר שלה כתוב בצורה אמינה הסיפור והעלילה בנויים בצורה מעניינת שלא נותנת לך הזדמנות להפסיק לחשוב על הדמויות והעלילה. נא לא לפספס!!!