הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.6 ממוצע
1
1
2
2
3
0
4
0
5
4
4
אבני הדרך

אבני הדרך


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.6 ממוצע
1
1
2
2
3
0
4
0
5
4
4

במקום 39.00 

35.10 

במקום 39.00 

35.10 

תקציר

"לרגע הרגשתי כאילו עזבתי את גופי והתבוננתי על הכול מלמעלה. התווים שניגנתי מילאו את החדר, גלשו בקצב נכון מהמיתרים. ניגנתי כאילו חיי היו תלויים בכך." כשהיו ילדים, גאיה והאחים תומר ונועם היו החברים הכי טובים בעולם. לגאיה היו אז שני חלומות: לנגן בתזמורת הפילהרמונית ולהתחתן עם תומר. * לאחר שנים בחו"ל, גאיה שבה למושב שבו נולדה וגדלה כדי לטפל באימה החולה, ומגלה שהעולם שעזבה השתנה ללא היכר. גורמים מסתוריים מנסים לחבל בעסק המשפחתי. נועם, שהפך לעורך דין מצליח, מחזר אחריה בלהט. תומר, שנאבק בעברו הפלילי ומתפרנס בקושי, מתנכר אליה. גאיה מוצאת את עצמה נקרעת בין שני האחים, שפעם היו בלתי נפרדים והיום הפכו לאויבים מרים.
תומר מאמין שחלומות נועדו לשוטים. במשך שנים נאלץ לעמוד חסר אונים ולראות את חלומותיו מתנפצים. הוא מנסה בכל כוחו לשכוח את העבר, אך כשגאיה חוזרת לחייו, חוזרים גם הרגשות הסותרים שהיא מעירה בו, ובראשם הרצון לנקמה. * כשרגשות ישנים צפים ועולים מחדש, גאיה ותומר נקלעים לדו-קרב מתיש ומבלבל, בו הם נאבקים במשיכה חסרת ההיגיון שמאיימת להסיט אותם מהמסלול שקבעו לעצמם. וכשהיא נאלצת לעמוד בין שני האחים, גאיה יודעת שלא משנה באיזה צד תבחר, היא תפסיד. * יהודית צפורי, נשואה ואם לשלושה ילדים, מנהלת כספים במקצועה. בשנים האחרונות היא מקדישה את זמנה הפנוי לכתיבה. אבני הדרך הוא ספרה השישי. זהו רומן מתח סוחף שבמרכזו סיפור על אכזבות וכישלונות והדרך להתמודד איתם. בדרכה המיוחדת, יהודית צפורי סוחפת את הקורא לעלילה ומכניסה אותו לחייהם של הדמויות הנאבקות לעשות את הבחירות הנכונות. ספריה הקודמים: "הכחול שבעינייך", "אבודה בזמן", "זמן שנשאר", "הכחול שבעינייך - החיים שאחרי" ו"מיתרי לבי".
המשך קריאה
 • ISBN: 1296-22
 • גודל (עמ'): 477
 • מו"ל: בוקטיק
 • יצא לאור ב-: 20/02/2018
 • שם המחבר: יהודית ציפורי

סקירות הגולשים

 • עינת
  עינת
  ספר מרתק עם עלילה מותית. עד הרגע האחרון לא ידעתי מה יהיה עם גאיה ותומר. אהבה גדולה עם קשיים לא פחות גדולים. אהבתי!
 • לימור
  לימור
  ספר מקסים, כתוב בצורה טובה מיוחדת ומושכת, התקשתי להניח את הספר עד לסיומו. מומלץ בחום לכולם.
 • liraz
  liraz
  הי אני רוצה להגיד לכם שספר כזה עוד לא קראתי, לא יכולתי להוריד את הספר מהידיים הייתי דבוקה אליו וסיימתי את הספר ביום אחד.
 • סיגלית
  סיגלית
  ואווו פשוט ואוו ספר מקסים ביותר שסחף אותי ולא נתן לי מנוח גם לאחר שסיימתי לקרוא אותו סיפור אהבה מרתק מותח ומרגש סיפור אהבה בין גאיה לתומר עם הרבה עליות ומורדות עד שבסוף הם מצמצמים את הפערים בניהם בצורה לא שיגרתית

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו